Technik serwisu

Technik Serwisu
(systemy sterowania ruchem kolejowym)

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

·         Wsparcie przy uruchamianiu oraz utrzymaniu urządzeń automatyki kolejowej i teletechniki,

·         Udział w naprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych zabudowanych urządzeń srk,

·         Wykonywanie raportów z przeglądów serwisowych dla Klienta,

·         Prowadzenie dokumentacji związanej z usługami serwisowymi.

Wymagania:

·         Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (kierunki: sterowanie ruchem kolejowym, elektrotechnika, telekomunikacja lub pokrewne),

·         Doświadczenie na analogicznym stanowisku (Automatyk /Technik serwisu/Inżynier Serwisu),

·         Znajomość srk i teletechniki, Minimum dobra znajomość języka angielskiego,

·         Umiejętność konfiguracji, diagnostyki i programowania sterowników PLC - mile widziana,

·         Uprawnienia SEP do 1kV,

·         Mile widziane uprawnienia do pracy w czynnych urządzeniach sterownia ruchem kolejowym,

·         Prawo jazdy kat. B,

·         Dyspozycyjność i mobilność w ramach delegacji krajowych.

Firma oferuje:

·         Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

·         Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,

·         Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.